eKonsey Nedir?


Günümüzde insan sağlığı ve hastalıkları hakkındaki bilgilerin yanı sıra, tedaviler de hızlı şekilde ilerlemekte ve değişmektedir. Ayrıca bazı hastalıkların doğru tanısı ve tedavisi üst düzeyde bilginin uzun yılların tecrübesi ile harmanlanmasını gerektirmektedir.

Literatürdeki güncel araştırma sonuçlarının yakından izlenilmesi ve edinilen deneyimlerin ışığında tanı konulması ve en uygun tedavinin önerilmesi her hastanın en önemli beklentisi ve hakkıdır.

Bu beklentinin karşılanması amacıyla oluşturulan “eKonsey" adlı bu medikal danışma platformu, dünyanın en ücra köşesinden dahi her hastaya, hastalığının doğru değerlendirilmesi, tanısının doğru konulması ve en uygun tedavi yaklaşımlarının önerilmesini amaçlamaktadır.

Gelişmiş online iletişim araçlarını kullanarak, ülkemizin her bölgesindeki vatandaşlarımızın hastalıkları ile ilgili en ileri düzey danışmanlık desteğinin sağlaması amaçlanmıştır. Böylece ulaşım ve konaklama gibi zaman kayıpları ve maddi zorlukların da azaltılması hedeflenmiştir.

eKonsey medikal danışmanlık platformunda elinizdeki tüm raporlar, tarafımızca gerekli görülürse yapılacak ek tetkikler, alanında bilgisi ve tecrübesi ile kendisini mesleki açıdan kanıtlamış güvenilir uzman doktorlar tarafından detaylı şekilde değerlendirilir. Değerlendirme sonucunda hastalığın tanı detayları ve tedavi önerileri, güncel literatür ve araştırma bilgileri ışığında gerekçeleri ile birlikte, ayrıntılı bir rapor halinde hastaya sunulur.

eKonsey’in avantajları nedir?


1.Yaşadığınız şehirdeki herhangi bir sağlık merkezinde yapılmış olan tetkikler ile online olarak sistemimize başvuru yapabilirsiniz..

2.Tüm kişisel bilgileriniz ve raporlarınız güvenilir bir şekilde değerlendirilir. Kullanıcı sözleşmesi ve KVKK (Kişisel Verileri Koruma Kanunu) gereği hasta bilgileri eKonsey dışında üçüncü kişiler ile kesinlikle paylaşılmaz

3.Tanısı konulmuş ancak ikinci görüş alınmak istenilen hastalıklarda veya tanı konulmasında zorluk yaşanılan durumlarda, uzman doktorlarımız başvuruları detaylı ve çok yönlü akademik yaklaşımla değerlendirir. Hastaya ve hastalığa özel en uygun tedavi seçeneklerini gerekçeleri ile ayrıntılı bir öneri raporu halinde size sunar.

4.Çalışma ve sosyal yaşamınıza uzun süre ara vermek zorunda kalmadan, ulaşım ve konaklama gibi zorluklarla uğraşmadan, alanında yetkin, üst düzey doktorlardan oluşan bilimsel konseye kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmanızı, böylece hem zaman, hem de maddi açıdan kazançlı olmanızı sağlar.

5.Değerlendirme sonucunuz, ilgili branşlardaki doktorlar tarafından uygulanabilecek tedavi önerisi raporu niteliğinde hazırlanır. Arzu ederseniz önerilmiş olan tedavinizin raporu hazırlayan sorumlu doktor tarafından yapılmasını talep edebilirsiniz. Bu konuda gerekli tüm organizasyon ve ücretlendirme en uygun şekilde planlanarak onayınıza sunulur.


Sağlıklı günler dileriz,
eKonsey Medikal Danışmanlık Platformu