eKonsey Nedir?

E-konsey Nedir?

Günümüzde insan sağlığı ve hastalıkları hakkındaki bilgilerin yanı sıra, tedaviler de hızlı şekilde ilerlemekte ve değişmektedir. Ayrıca bazı hastalıkların doğru tanısı ve tedavisi üst düzeyde bilginin uzun yılların tecrübesi ile harmanlanmasını gerektirmektedir.

Literatürdeki güncel araştırma sonuçlarının yakından izlenilmesi ve edinilen deneyimlerin ışığında tanı konulması ve en uygun tedavinin önerilmesi her hastanın en önemli beklentisi ve hakkıdır.

Bu beklentinin karşılanması amacıyla oluşturulan e-konsey adlı bu medikal danışma platformu, dünyanın en ücra köşesinden dahi her hastaya, hastalığının doğru değerlendirilmesi, tanısının doğru konulması ve en uygun tedavi yaklaşımlarının önerilmesini amaçlamaktadır.

Gelişmiş online iletişim araçlarını kullanarak, ülkemizin en ücra köşesindeki vatandaşlarımızın dahi büyük merkezlere gelmek zorunda kalmadan, hastalıkları ile ilgili en ileri düzey desteğin sağlaması amaçlanmıştır. Böylece ulaşım ve konaklama gibi zaman kayıpları ve madi zorlukların da azaltılması hedeflenmiştir.

E-konsey platformunda elinizdeki tüm raporlar, gerekli görülürse ek tetkikler istenilerek alanında bilgisi ve tecrübesi ile kendisini kanıtlamış güvenilir uzman doktorlar tarafından detaylı şekilde değerlendirilir. Değerlendirme sonucunda hastalığın tanısı ve tedavi önerileri güncel literatür bilgileri ışığında gerekçeleri ile birlikte ayrıntılı bir rapor halinde hastaya sunulur.

E-konsey’in avantajları nedir?


1. Yaşadığınız şehirdeki herhangi bir sağlık merkezinde yapılmış olan tetkikler ile online başvuru yapabilirsiniz.

2. Tüm kişisel bilgileriniz ve raporlarınız güvenilir bir şekilde değerlendirilir. Kullanıcı sözleşmesi ve KVKK (Kişisel Verileri Koruma Kanunu) gereği hasta bilgileri e-konsey dışında üçüncü kişiler ile kesinlikle paylaşılmaz.

3. Tanısı konulmuş ancak ikinci görüş alınmak istenilen hastalıklarda veya tanı konulmasında zorluk yaşanılan durumlarda, uzman doktorlar başvuruları detaylı ve çok yönlü akademik yaklaşımla değerlendirir, en uygun tedavi seçeneklerini gerekçeleri ile ayrıntılı bir rapor halinde sunar.

4. Çalışma ve sosyal yaşamınıza uzun süre ara vermek zorunda kalmadan, ulaşım ve konaklama gibi zorluklarla uğraşmadan alanında yetkin ve üst düzey doktorlardan oluşan bilimsel konseye kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmanızı, böylece hem zamansal hem de maddi açıdan kazançlı olmanızı sağlar.

5. Sonuç raporları ilgili branştan doktorlar tarafından uygulanabilecek öneri niteliğinde hazırlanır. Arzu ederseniz tedavinizin raporu hazırlayan sorumlu doktor tarafından yapılmasını talep edebilirsiniz. Bu konuda gerekli tüm organizasyon ve ücretlendirme en uygun şekilde planlanarak onayınıza sunulur.


Sağlıklı günler dileriz,
E-konsey Grubu